Flamex Stavebniny 2000 s.r.o Svitávka


firma n

Jsme tu pro Vás již od roku 1994. Naše firma vznikla jako fyzická osoba v roce 1994. V roce 2000 došlo k transformaci původní firmy na právnický subjekt s dnešním názvem FLAMEX-Stavebniny 2000 spol.sr.o. Podařilo se nám vytvořit obchodní a servisní firmu s bohatou nabídkou stavebních materiálů, nářadí, pomůcek a dalších zajímavých produktů pro stavbu, dům - bydlení, dílnu a zahradu. Samostatnou součástí naší firmy je autorizovaný prodej ekopaliv Biomac.Jako prodejna Biomac Svitávka  jsme součástí široké prodejní sítě Biomac, významného výrobce dřevěných briket a pelet v ČR. Působnost máme v celém okrese Blansko se zaměřením na oblasti mikroregionů Letovice, Boskovice, Blansko, Svitavy, Vyškov, Brno venkov, Žďár nad Sázavou, Prostějov. Veškerá zboží Vám po dohodě dopravíme vlastní dopravou až do domu. A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte! Nemůžete nás přehlédnout. Před našim areálem ve Svitávce je vystaveno snad nejpopulárnější letadlo v naší zemi Čmelák Z - 31, ve skutečné velikosti a s původními imatrikulačními znaky OK-VHJ. Toto Letadlo však rozhodně nebude Vaším jediným příjemným zážitkem. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Stavba

stavba U nás nejdete největší výstavní plochu stavebnin v regionu. Nabízíme Vám profesionální a vstřícné jednání.Naší specializací v oblasti stavby nebo rekonstrukce domu, bytu, chalupy jsou veškeré stavební materiály zahrnující klasické střešní tašky Bramac, Tondach, Mediteran, KMBeta, lehké střešní krytiny Satjam, Borga, Guta, Onduline. Zdící materiály, cihly pro obvodové a vnitřní zdivo Heluz, Porotherm - Weinerberger, Keratherm, Ytong, Porfix, KM Beta (Hodotherm) a další. Dále betonové bednící tvárnice do základových desek, tepelné a zvukové izolace například Isover, Rockwool, Ursa, Bachl, Styrotrade, střešní folie Juta a další, sádrokartony Knauf, Rigips a další, hydroizolace KVKParabit, fasádní a malířské barvy, fásádní omítky a zateplovací systémy PCI, Mamutherm, Cemix, Profi, Weber, komínové systémy Schiedel, keramické obklady a dlažby Rako a další, imitace kamene Vaspo, Stegu, betonové obklady a dlažby Best, KB Blok, Brož, Presbeton, Diton, Prefa, Ferobet, ploty, chytré zemní vruty Krinner, hutní materiál, kanalizační a vodoinstalační potrubí a armatury včetně geotextílií, stavební nářadí, stavební stroje a mnoho dalších výrobků potřebných pro stavbu.Samostatnou expozici tvoří elektroinstalační materiál, jako jsou krabice Kopos, zásuvky, vypínače ABB,  kabely CYKY, krabice KOPO, chráničky, hromosvody, prodlužováky Emos, Retlux, Solight a další.

Dům - bydlení

dum

Námi nabízené produkty Vám zajistí pohodlné, ekonomicky výhodné a vysoce komfortní bydlení. Do interiéru i exteriéru Vašeho domu, bytu, chaty, chalupy máme v naší nabídce  kvalitní a chytré LED žárovky, LED pásky, moderní LED svítidla do interiéru a exteriéru, LED reflektory do zahrady, LED svítilny, LED lampičky, LED hračky pro děti, metostanice a další zajímavý sortiment plný novinek a vychytávek od předních výrobců Emos, Solight, Tipa, Eglo, Retlux, Kanlux, Panlux a dalších. Dále nabízíme průmyslová svítidla Trevos, Osmont, Modus a další. Dále nabízíme dřevěné postele z masivního dřeva a různé vychytávky pro kutily, úklidové a čistící prostředky a další produkty moderní vybavenosti bydlení. Součástí této nabídky je také prodej a výměna plynových propanbutanových PB lahví 2kg, 10kg a 33kg


Dílna

dilna Z nepřehledné nabídky na trhu pro Vás vybíráme to nejlepší nářadí za přijatelnou cenu. Velmi široká je naše nabídka ručního dílenského nářadí. Samostatnou nabídku tvoří kvalitní ruční elektrické nářadí a malé stavební stroje Stayer, Fieldmann, a různé vychytávky pro řemeslníky a kutily. K tomuto elektrickému ručnímu nářadí nabízíme veškeré potřebné příslušenství - řezací a brusné kotouče, vrtáky do kovu a betonu, SDS vrtáky a sekáče.

Zahrada

zahrada 

S námi zkrášlíte svoji zahradu levně, jednoduše a budete ji udržovat bez zbytečné námahy. V oblasti zahradní architektury nabízíme široký sortiment betonových zámkových i plošných dlažeb, obrubníků, palisád, štípaných plotových tvárnic Best, KB Blok, Brož, Presbeton, Diton, Prefa, Ferobet, imitace kamene Vaspo, Stegu, dekorativních štěrků a kamenů , plotových pletiv včetně sloupků a kovových branek a brán. Nabízíme také ploty a chytré zemní vruty Krinner. Na údržbu zahrady máme pro Vás v naší nabídce zahradní stroje ,nářadí ,další doplňky a pomůcky do zahrady Fieldmann. V rámci zahradní techniky jsme schopni na základě Vaší poptávky připravit cenově velmi zajímavou nabídku křovinořezů, sekaček na trávu, benzínových a elektrických motorových pil, atd české značky Fieldmann.V naší nabídce najdete také stylový a bezúdržbový kovový zahradní nábytek i zahradní nábytek z exotického masivního dřeva,. Dále máme trvale v nabídce kvalitní ruční zahradní nářadí Fieldmann i klasické nářadí krumpáče, kladiva, sekyry, kalače, palice, pily, hrábě, stavební kolečka.Prodej paliv Biomac

biomac

S námi ušetříte práci a náklady na topení. Dodáváme ekonomicky výhodná ekopaliva Biomac do kotlů, krbů a kamen. Jsme autorizovaná prodejna Biomac Svitávka a jsme součástí široké prodejní sítě Biomac, významného výrobce dřevěných briket a pelet v ČR. V naší nabídce máme skladem široký sortiment výrobků Biomac jako jsou kvalitní dřevěné pelety BIomac z tvrdého i měkého dřeva, dřevěné brikety BIomac z tvrdého i měkého dřeva, přírodní podpalovače (svitry) , tekuté i pevné podpalovače Pepo podpalovací dřevěné třísky, čistící polena pro snadnou údržbu komínu a další. Veškerá paliva Vám po dohodě dopravíme vlastní dopravou až do domu.


Doprava

autodoprava Náš spolehlivý servis Vám ušetří čas i peníze. Veškerý námi nabízený sortiment Vám za bezkonkurenční ceny dovezeme až do domu v rámci mikroregionů Letovice, Boskovice, Blansko, Svitavy, Vyškov, Brno venkov, Žďár nad Sázavou, Prostějov. V současné době disponujeme vozidly MAN TGA 410 s nosností 23 tun (10+13 vlek) se speciální prodlouženou hydraulickou rukou s dosahem až 16 m ,dále vozidlem s hydraulickým čelem Renault Midlum s nosností 5 tun a malým valníkem Iveco Daily s nosností 1,5 tuny. Zajišťujeme rozvoz stavebních materiálů a také rozvoz ekopaliv Biomac. Veškeré zboží z naší nabídky Vám dopravíme za velmi příznivé ceny až do domu.