Všeobecné obchodní podmínky.

Nejsme klasický internetový obchod. Jsme kamenná prodejna. U nás nakoupené zboží nezasíláme. U nás zakoupené zboží do reklamace přijímáme pouze osobně. Tato naše webová stránka a veškeré námi zde nabízené zboží je pouze informativní prezentací našeho sortimentu, služeb a možností. Z tohoto důvodu Vám naše konkrétní obchodní podmínky sdělíme na požádání. Pouze ceny například "naše akční cena", nebo "naše cena", uvedené u některých konkrétních položek, jsou prodejní ceny s DPH, bez dopravy a platí v místě naší prodejny, v konkrétním čase, nebo do vyprodání zásob. Jakékoliv ceny uvedené například v katalogu našich dodavatelů jsou pouze informativní. Tato naše informativní nabídka se může průběžně doplňovat nebo měnit. Některé námi nabízenéné zboží s konkrétní cenou již nemusí být v daném čase aktuálně běžně dostupné, protože je například dočasně vyprodáno. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme navštívit naši prodejnu. Svoji poptávku nám můžete také zavolat na tel 605248501, 605248502, 516471095 nebo zaslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., například kliknutím na menu "Poptávka" na hlavní stránce tohoto webu.

Záruka.

Délka záruky kterou poskytujeme na jednotlivé zboží, je daná délkou záruk které nám v souladu s jejich individuálními podmínkami a příslušnými zákonnými předpisy poskytují naši dodavatelé.Na zahradní techniku a el.nářadí Fieldmann a profesionální el.nářadí Stayer poskytujeme záruku 24 měsíců.

Záruční servis.

Na benzinové stroje a elektrické nářadí Fieldmann a na profesionální elektrické nářadí Stayer poskytujeme záruční servis přímo u nás. Záruční servis zajišťujeme bud přímo u daného výrobce případně dovozce, případně prostřednictvím jejich autorizované smuvní servisní sítě.

Reklamace.

Reklamaci u nás zakoupeného zboží musí zákazník reklamovat písemně,nebo osobně a to na naší provozovně (prodejně) na adrese FLAMEX-Stavebniny 2000 spol.sr.o.,Tovární 531,psč.679 32 Svitávka.Reklamace u nás zakoupeného zboží se řídí reklamačními podmínkami našeho dodavatele.Reklamační podmínky reklamovaného zboží jsou buď součastí záručního listu, návodu k použití, obsluze a údržbě, případně jsou veřejně dostupné na webových stránách daného výrobce zboží nebo jeho dovozce. Reklamační podmínky Vámi reklamovaného zboží Vám také sdělíme na vyžádání na naší prodejně na adrese FLAMEX-Stavebniny 2000 spol.sr.o.,Tovární 531,psč.679 32 Svitávka.Zákazník,který u nás uplatňuje reklamaci je povinnen nám reklamované zboží předat do reklamace osobně na naší provozovně (prodejně) FLAMEX-Stavebniny 2000 spol.sr.o.,Tovární 531,psč.679 32 Svitávka.Zákazník je povinnen k reklamovanému zboží dodat doklad o koupi zboží u nás a řádně vyplněný záruční list .U některého specifického zboží není klasický záruční list vystavován.V takovém případě je funkce záručního listu nahrazena našim daňovým dokladem. Pokud to nevylučuje charakter zboží, reklamované zboží musí být předáváno do reklamace v originálním obalu (např.u motorových strojů a el.nářadí originální obal není podmínkou), kompletní ,včetně poškozených,nebo upadených částí a čisté .Následně bude zákazníkovi vystaven písemný protokol o reklamaci s datem našeho převzetí zboží do reklamace a s přesnou definicí reklamované vady.Lhůty na vyřešení reklamace jsou dány příslušnými zákonnými předpisy,případně individuálními podmínkami našeho dodavatele.U všech oprávněných reklamací je však v našem zájmu, i v zájmu našich dodavatelů, lhůtu na vyřešení reklamace dle možností maximálně zkrátit. Našim hlavním cílem je především spokojený zákazník.