Naše speciální nabídka

Naše speciální nabídka

Sezóní doprodej FieldmannKompozitní kari sítěFlamex stavebniny 2000 - dárkové poukazyLED žárovky EmosProdej ekopaliv BiomacLED žárovky TipaLED žárovky Retluxnářadí pro kutily FieldmannNářadí pro profesionály StayerLED žárovky SolightLED veřejné osvětlení SolightElektroinstalační materiálZemní vruty KrinnerFulgur - snámi to rozsvítítesamočinná hasící koule ELIDE FIRE BALLFlamex stavebniny 2000 - přijmem zaměstnance MotúčkoSuříková barva FinessDárky pro celou rodinuMalířský váleček RollMatic ø80 mm

Kromě prodeje tradičních i nových stavebních materiálů za nejlepší možné ceny s dopravou až do domu v našem regionu okres Blansko, Svitávka, Blansko, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí od všech významných výrobců na trhu nabízíme našim zákazníkům vždy něco navíc.

Aktuálně máme několik zásadních novinek v sortimentu pro dům-bydlení, dílnu a zahradu. V oblasti bydlení nepřetržitě hledáme a vybíráme pro Vás to nejkvalitnější a nejzajímavější zboží na trhu, které Vám zajistí maximální úsporu nákladů a času. Proto Vám nabízíme velký výběr kvalitních, chytrých a úsporných LED žárovek, LED pásky, moderní klasická i LED světla do interiéru a exteriéru, LED panely, LED zářivky, LED reflektory do zahrady, LED svítilny, LED lampičky, LED pásky, meteostanice a další zajímavosti a vychytávky od renomovaných firem Fulgur, Emos, Solight, Tipa, Retlux, Sencor, Kanlux, Panlux a dalších, průmyslová svítidla a světelné zdroje Trevos, Osmont, Osram, Tesla, Modus a dalších.

Samostatnou úplně novou expozici tvoří elektroinstalační materiál, jako jsou krabice Kopos, zásuvky, vypínače ABB, kabely CYKY, krabice KOPO, chráničky, hromosvody, prodlužováky Emos, Retlux, Solight a další.

V nabídce máme také vruty bez nutnosti předvrtávání Rapitec a Rapitec SK Plus, dále barvy a nátěrové hmoty Eternal od výrobce Austis, Barvy laky Hostivař, Teluria atd., včetně speciální vysoce účinné suříkové základové barvy nové generace od holandského výrobce Finess.

Pro profesionální řemeslníky i pro domácí kutily nabízíme kvalitní ruční elektrické nářadí, zahradní techniku a zahradní nábytek Fieldmann, nebo elektrické kolečko - Motúčko výborný pomocník na zahradě atd od českého výrobce Bravo a dále profesionální ruční elektrické nářadí Stayer.

Pro snadnou údržbu zahrady máme nově v nabídce sortiment produktů AgroCS, Natura, Primaflora, jako jsou travní semena, substráty, hnojiva a ekologicky šetrné, ale účinné herbicidy.

Stále větší oblibu si získávají chytré zemní vrtáky Krinner, které dokáží nahradit tradiční betonový základ, nebo i základovou desku. A ve své speciální nabídce nezapomínáme ani na děti našich zákazníků. Proto v naši speciální nabídce najdete také velmi zajímavé hračky pro děti např. od Buddy Toys za speciální ceny.

A to ještě není vše - náš "dárkový poukaz" v námi nabízené nominální hodnotě 500,- Kč, 1000,-Kč, 1500,- Kč, nebo 2000,-Kč od nás můžete získat zdarma, pokud u nás nakoupíte zdící materiál na hrubou stavbu. Více informací  najdete v sekci Dárkové poukazy. Pokud chcete udělat radost svým blízkým, nebo přátelům, můžete si náš dárkový poukaz jednoduše u nás koupit v námi nabízené nominální hodnotě 500,- Kč, 1 000,-Kč, 1 500,- Kč, 2 000,-Kč nebo 5 000,- Kč.

V době, kdy stavíte nebo opravujete dům, byt nebo firmu, by jste si měli najít alespoň trochu času na relaxaci s rodinou, nebo přáteli. Proto Vám v této naší doplňkové speciální nabídce průběžně přinášíme pár tipů na zajímavé dárky pro celou rodinu, nebo pro Vaše přátele a také hračky pro děti. Toto námi zde nabízené doplňkové zboží z naší speciální nabídky je určeno pro relaxaci, hru nebo zábavu a pečlivě ho vybíráme pouze z nabídky významných a na našem trhu ověřených a úspěsných výrobců, nebo dodavatelů, se kterými úzce spolupracujeme. Více informací najdete v sekci Dárky pro celou rodinu.

Jsme si jisti, že budete našim vyjímečným sortimentem, cenou i službami příjemně překvapeni.