Výběr z naší nabídky

Výběr z naší nabídky

Flamex stavebniny 2000Flamex stavebniny 2000Acel HeluzFlamex stavebniny 2000 - dárkové poukazyLED žárovky EmosProdej ekopaliv BiomacLED žárovky TipaLED žárovky Retluxnářadí pro kutily FieldmannNářadí pro profesionály StayerLED žárovky SolightLED veřejné osvětlení SolightElektroinstalační materiálZemní vruty KrinnerFulgur - snámi to rozsvítítesamočinná hasící koule ELIDE FIRE BALLFlamex stavebniny 2000 - přijmem zaměstnance

Kromě prodeje tradičních i nových stavebních materiálů za nejlepší možné ceny s dopravou až do domu v našem regionu okres Blansko, Svitávka, Blansko, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí od všech významných výrobců na trhu nabízíme našim zákazníkům vždy něco navíc.

Aktuálně máme několik zásadních novinek v sortimentu pro dům-bydlení, dílnu a zahradu. V oblasti bydlení nepřetržitě hledáme a vybíráme pro Vás to nejkvalitnější a nejzajímavější zboží na trhu, které Vám zajistí maximální úsporu nákladů a času. Proto Vám nabízíme velký výběr kvalitních, chytrých a úsporných LED žárovek, LED pásky, moderní klasická i LED světla do interiéru a exteriéru, LED panely, LED zářivky, LED reflektory do zahrady, LED svítilny, LED lampičky, LED pásky, meteostanice a další zajímavosti a vychytávky od renomovaných firem Fulgur, Emos, Solight, Tipa, Retlux, Sencor, Kanlux, Panlux a dalších, průmyslová svítidla a světelné zdroje Trevos, Osmont, Osram, Tesla, Modus a dalších.

Samostatnou úplně novou expozici tvoří elektroinstalační materiál, jako jsou krabice Kopos, zásuvky, vypínače ABB, kabely CYKY, krabice KOPO, chráničky, hromosvody, prodlužováky Emos, Retlux, Solight a další.

Pro profesionální řemeslníky i pro domácí kutily nabízíme kvalitní ruční elektrické nářadí, zahradní techniku a zahradní nábytek Fieldmann, profesionální ruční elektrické nářadí Stayer.

Pro snadnou údržbu zahrady máme nově v nabídce sortiment produktů AgroCS, Natura, Primaflora, jako jsou travní semena, substráty, hnojiva a ekologicky šetrné, ale účinné herbicidy.

Stále větší oblibu si získávají chytré zemní vrtáky Krinner, které dokáží nahradit tradiční betonový základ, nebo i základovou desku.

Jsme si jisti, že budete našim vyjímečným sortimentem, cenou i službami příjemně překvapeni.