Akce - slevy

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Akce - slevy

Pokud máte zájem o automatické zasílání informací o všech našich akcích, zaregistrujte se v menu "Novinky".

Kliknutím na vybraný baner získáte více informací o dané akci. Na této stránce najdete ty největší a nejzajímavější právě probíhající akce a slevy na stavební materiál a náš doplňkový sortiment, který jsme pro naše zákazníky připravili my, nebo výrobci a naši dodavatelé pro naše zákazníky v regionu okres Blansko, Svitávka, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí. Informace o tom, že naše stavebniny FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o. právě nabízejí akce a slevy na stavební materiál Vám může ušetřit hodně pěněz i času. Více informací o právě probíhajících těchto a všech dalších slevách získáte na naší prodejně , nebo kliknutím na menu poptávka.

Aktuální akce probíhají u tohoto sortimentu:

 

AKCE - ZAJÍMAVÉ SLEVY na bednící tvárnice, zámkové i plošné dlažby PREFA, BEST, DITON - BROŽ, KB BLOK, SEMELROCK, PRESSBETON, FEROBET a další.

Více informací o akci na naší prodejně.

AKCE - ZAJÍMAVÉ SLEVY na keramické obvodové i příčkové zdivo Wieneberger POROTHERM, YTONG, PORFIX a další. Více informací o akci na naší prodejně.

AKCE - HELUZ SIDI "ZDARMA". Heluz SIDI je nová tenkovrstvá zdící malta pro rychlé a úsporné zdění z broušených cihel. Více informací o akci HELUZ SIDI "ZDARMA" na naší prodejně.

HELUZ SIDI ZDARMA!

AKCE - celoroční VÝPRODEJ přebytků stavebního materiálu za symbolickou cenu již od 10,- Kč/kus. Jedná se o keramické zdící bloky, příčkovky, betonové dlažby a další. Více informací na naší prodejně.

Akce na profi tlakové myčky (wapky) KRANZLE.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex