Nabídka práce : přijmeme ŘIDIČE , mzda 44.000,- Kč, požadujeme ŘP sk C (E), více informací na tel 605 248 502 nástup možný ihned, nebo kdykoliv po dohodě

FLAMEX - Stavebniny Svitávka, Tovární 531, 679 32 Svitávka, okres Blansko, stavebniny@svitavka.cz

Na této stránce najdete novinky v našem sortimentu a ty největší a nejzajímavější právě probíhající akce a slevy na stavební materiál a také na náš doplňkový sortiment, který jsme pro naše zákazníky připravili my, nebo výrobci a naši dodavatelé pro naše zákazníky v regionu okres Blansko, Svitávka, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí. Informace o tom, že naše stavebniny FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o. právě nabízejí akce a slevy na stavební materiál Vám může ušetřit hodně pěněz i času. Více informací o všech právě probíhajících akcích, slevách a novinkách získáte na naší prodejně tel 605 248 500, 605 248 502, 516 471 095, nebo klikněte na menu "Poptávka" a napište nám. Pokud máte zájem o automatické zasílání informací o všech našich akcích, slevách a novinkách zaregistrujte se buď v níže uvedeném formuláři (Přihlášení k odběru Akci a Novinek), nebo se rovnou zaregistrujte v menu "Zákaznická karta" a staňte se našim registrovaným zákazníkem se zajímavými výhodami při nákupu u nás, včetně informačního servisu od nás.

Naše speciální nabídka

Přihlášení k odběru Akcí, novinek a důležitých provozních informací

Svou registrací zde dávám společnosti FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., IČ 26232456, se sídlem Svitavská 500, psč. 67801 Blansko , provozovna Tovární 531, psč. 679 32 Svitávka (dále jen „správce“)" souhlas se zasílaním "obchodních sdělení “ (např. novinek v našem sortimentu, akčních nabídek, informací o provozní době atd) na moji e-mailovou adresu vloženou do tohoto registračního formuláře. Současně potvrzuji, že jsem byl(a) ze strany "správce" informován(a) o nákládání s mými osobními údaji v souladu sčl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a podle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („zákon o ochraně osobních údajů“), dále v souladu s čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) a také v souladu s ust. § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění . Poskytnuté informaci při nákládání s mými osobními údaji "správcem"rozumím a nemám proti tomuto zpracování žádných námitek. Tento svůj výslovný souhlas dávám "správci" ke zpracování svých osobních údajů dávám na dobu neurčitou. Tento svůj souhlas a s tím související zrušení odběru našich obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat a to písemně slovy "zrušit odběr Novinek na e-mail ............." zasláním na naši e-mailovou adresu stavebniny@svitavka.cz

Odhlášení odběru Akcí, novinek a důležitých provozních informací

Výběr posledních Akcí a Novinek:

AKCE - ZAJÍMAVÉ SLEVY na veškerý stavební materiál od suterénu po střechu KDYKOLIV! Víme jak ušetříte. Pošlete nám Vaši poptávku. Poptávkový formulář zde Poptávka

 

AKCE - Zajímavé ceny také na betonové dlažby a další betonové výrobky PREFA, BEST, PRESBETON, DITON, KB BLOK, SEMMELROCK, FEROBET a další. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE WEBER, CEMIX, PROFI, BAUMIT, MAMUTHERM na fasádní barvy a omítky, zateplovací systémy. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE ISOVER, URSA, KNAUF, ROCKWOOL, NOBASIL, STYROTRADE, BACHL, P-SYSTEM Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na sádrokartony KNAUF, RIGIPS, LAFARGE, NORGIPS atd, včetně profilů, tmelů a dalšího příslušenství. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - HELUZ s úsměvem a lehkostí. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - READYMAT ERBERSDOBLER německá kvalita cihel s klimaticky neutrálním efektem také pro další generace ZA SUPER CENU. Velmi zajímavé individuální ceny.

Unikátní keramická cihla ECOTON ISO MAXI se špičkovými parametry i bez vaty a jedinečná cihla (R)EVOTON, která jako jediná na trhu kombinuje pevnost, akustiku i teplo.

Klikněte na menu Poptávka. Více informací na naší prodejně FLAMEX - Stavebniny 2000 sro, nebo na https://www.cihly-ecoton.cz

 

AKCE POROTHERM na celý sortiment, NOVINKA Porotherm 25 EKO+Profi / Profi Dryfix s 3x větším součinitelem prostupu tepla "U", NOVINKA Porotherm 20 T Profi s ultrapraktickou šířkou pouze 20 cm. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE LEIER - BRITTERM - PRESCOT, kvalitní pálené cihly LEIERPLAN a BRITTERM, stropy a bedničky PRESCOT za SUPER CENU! Velmi zajímavé individuální ceny.

Klikněte na menu Poptávka. Více informací na naší prodejně FLAMEX - Stavebniny 2000 sro, nebo na www.vasecihly.cz.

 

AKCE TERMOBRIK výrobce Pezinské tehelne (SK), pálené cihly TERMOBRIK k dodání aktuálně IHNED a za SUPER CENU! Velmi zajímavé individuální ceny.

AKCE KM BETA -  Akce na  keramické zdící bloky PROFIBLOK a vápenopískové cihly SENDWIX. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na pórobetonové zdící bloky YTONG Lambda YQ, HEBEL a PORFIX Premium, keramické překlady, stropní systémy atd. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na kavalitní a přesné porobetonové tvárnice a příčky od výrobce TERMALICA.

Tvárnice Termalica jsou cenově nejdostupnější tvárnice s nejnižším součinitelem tepelné vodivosti lambda 0,075, tj. v kategorii pasivní dům bez nutnosti zateplení. Výrobce Termalica disponuje nejmodernější technologií výroby. Výrobky Termalica se vyrábí v široké produktové řadě od suterénu po střechu v objemových hmotnostech jednotlivých produktů 300 - 600 kg/m3, s nejvyšší třídou rozměrové přesnosti a také s extra hladkým povrchem, což zuručuje velmi nízkou spotřebou lepidla. Tvárnice Termalica přináší díky základnímu rozměru 60 x 25 cm tvárnic Termalica, spotřebě pouze 6,67 ks/m2 , jejich snadnému dělení a zhotovování instalačních rýh atd, je jejich předností také významnou úsporu času při zdění. Tvárnice Termalika nabízíme za velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na porobetonové tvárnice a příčky od výrobce PREFABET, SOLBET, H+H POROBETON.

Výrobky PREFABET Premium je nová nejkvalitnější řada pórobetonu PREFABET, který nabízí přesnější a hladší řez tvárnic a příčkovek, přitom je dostupný za zajímavou cenu a šetří Vaše peníze. Stavební systém z pískového pórobetonu SOLBET se výhodně používá jak na vnější nosné, tak i na vnitřní nosné i nenosné zdi a příčky. Tvárnice SOLBET jsou profilované s drážkou a s montážním úchytem. Při zdění z profilovaných tvárnic se nevyplňují vertikálně dotykové plochy. Menší je také použití lepidla ve srovnání s hladkými tvárnicemi. Nejčastěji se zdí na tenkou vrstvu, tvárnice a příčkovky jsou vyrobeny s milimetrovou tolerancí rozměrů. Díky vynikajícím vlastnostem pórobetonu je stavební systém H + H vysoce ceněn zákazníky. H + H pórobeton kombinuje vynikající tepelnou izolaci s výbornou pevností. Pórobeton H + H se vyznačuje výjimečnou zvukovou neprůzvučností v kombinaci s velmi vysokou životností. Tyto tvárnice Vám nabízíme za velmi zajímavé individuální ceny jako možnou alternativu k jiným klasickým tvárnicím na trhu.

 

AKCE na komíny a komínové systémy SCHIEDEL, HELUZ, CIKO, EKO a další. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE na betonové a pálené střešní tašky a doplňky BRAMAC, TONDACH, KM BETA, BESK, TERRAN (Mediterran), BENDERS, CREATON, ROBEN, plechové střechy a pláště SATJAM, BORGA, HORNVAL, BLACHOTRAPEZ, GUTTA a také klempířské a okapové systémy. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

NOVINKA - zajistíme Vám satelitní zaměření Vaší střechy bez nutného lezení na ní a složitého měření. Stačí, když nám sdělíte typ a výrobce krytiny, přesnou adresu objektu, nebo GPS souřadnice a my Vám vypracujeme naši cenovou nabídku. Více informací na naší prodejně FLAMEX - Stavebniny 2000 sro

 

AKCE na dřevěné střešní vazníky. Podle Vašeho projektu střechy Vám necháme vazníky nacenit včetně dopravy a vyrobit přesně na míru na Vaši střechu. Máme zajímavé ceny také na veškeré stavební řezivo jako jsou dřevěné trámky, hranoly, střešní latě , palubky, OSB desky, veškerý montážní materiál atd.

 

 

AKCE 2021 TONDACH - nová pálená střešní taška Tondach V 11. Velmi zajímavé individuální ceny.

Novou pálenou tašku Tondach V11 nelze přehlédnout. Unikátní tvar, zdokonalené funkce, působivá barevná škála Anthrazit, Basalt a Titanium. Dokonale vyjadřuje nadčasový design, aniž by slevila z tradičních předností pálené tašky. Více informací na naší prodejně, nebo na https://www.wienerberger.cz/stresni-taska-v11

 

AKCE na klasické, modifikované a speciální protiradonové asfaltové pásy různých výrobců. Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - keramické obklady a dlažby RAKO, Ceramika Paradyz, Opoczno, Cersanit, Marazzi, El Molino, Tubadzin, Arté atd. koupelnové vybavení TEICO, RAVAK, NOVASERVIS, DŘEVOJAS, JIKA atd., stavební chemie (více výrobců). Velmi zajímavé individuální ceny.

 

AKCE - celoroční VÝPRODEJ přebytků stavebního materiálu za symbolickou cenu již od 10,- Kč/kus. Jedná se o keramické zdící bloky, příčkovky, betonové dlažby a další. Více informací na naší prodejně.

 

AKCE - chytrý a praktický AKU program Fieldmann Fast Power 20 V nebo chytrý a praktický AKU program Extol SHARE 20 V

AKU program Fieldman Vám umožní použít 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 13 různých strojů z řady Fast Power 20 V.AKU program Extol SHARE 20 V umožňuje sdílet 1 baterii s kapacitou 2Ah nebo 4Ah pro 17 různých strojů z řady Extol SHARE 20 V. Naše speciální akční ceny na toto zboží Vám rádi sdělíme na naší prodejně na dotaz.

 

AKCE KISTENBERG - kvalitní a chytré úložné boxy a organizéry KISTENBERG na nářadí a montážní materiál nejen pro profesionály za zajímavé ceny.

Více informací zde Úložné boxy a organizéry na nařadí

 

NOVINKA - Drenážní, vsakovací a akumulační systémy MEA - RONN

 

NOVINKA - Sklepní světlíky MEA - RONN

 

NOVINKA - Speciální pistole na stříkání fasádních barev (např. Mamutherm a dalších) včetně příslušenství za super ceny!

Akční nabídka také na dodávku vhodného kompresoru.

Ceny a více informací na dotaz.

 

NOVINKA - STORCH Airless profesionální stříkací stroje na stříkání malířských barev, laků, lazur a dalších vhodných stříkatelných materiálů. Více informací a ceny na dotaz.

 

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé prefabrikované schody PREFA. Zajímavé individuální ceny a slevy.

 

Novinka - pro zákazníky z našeho regionu (okres Blansko a nejbližší okolí ) ZDARMA předběžný návrh a individuální nabídka na rychlé a cenově zajímavé stropy PREFA ze stropních panelů Spiroll. Zajímavé individuální ceny a slevy.

 

NOVINKA - ploty, terasy a zábradlí z odolného dřevoplastu WPC NEXTWOOD se zárukou 2+20 let.