Služby zdarma

Služby zdarma

Více informací ke kterékoliv níže uvedené speciální nabídce "zdrama" Vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně stavebnin FLAMEX-Stavebniny 2000 spol. sr.o., Tovární 531, 679 32 Svitávka, nebo volejte na tato naše telefonní čísla mobil 605 248 501, 605 248 502, pevná linka 516 471 095, případně pošlete svůj dotaz týkající se této naší speciální nabídky na stavebniny@svitavka.cz

Stavba

Zdarma: možnost získání Dárkového poukazu

V případě, že u nás nakoupíte zdící materiál na celou hrubou stavbu můžete navíc od nás získat zdarma náš "Dárkový poukaz" v nominální hodnotě 500,- Kč, 1000,- Kč, 1500,- Kč nebo 2000,- Kč. Více informací v menu Dárkové poukazy nebo na naší prodejně.

Zdarma: uskladnění u nás nakoupeného stavebního materiálu

V případě, že u nás nakoupíte zdící materiál na celou hrubou stavbě v době kdy ho sami nemáte kde, nebo jak skladovat (například v zimním období), my Vám tento stavební materiál i na několik měsíců u nás uskladníme zdrama. Více informací na nší prodejně.

Zdarma: technická konzultace před i po celou dobu stavby

Kdykoliv před zahájením stavby, nebo v jejím průběhu, Vám při Vašem výběru vhodných, kvalitních a cenově dostupných stavebních materiálů zdarma poskytnou maximální technickou podporu s konklrétní cenovou nabídkou naši zkušení manažeři prodeje s mnohaletou praxí, případně prostřednictvím obchodních nebo technických specialistů předních výrobců stavebních materiálů Heluz, Porotherm, Keratherm, Ytong, Porfix, Midas International, Klinker, Stegu, Vaspo, Bramac, Tondach, Besk, KM Beta, Mediterran, KVK Parabit, IKO, Onduline, Cement Mokrá, Cemix, Murexin, KVK, Weber-Terranova, Quick-mix, Profibaustofe, Ursa, Rockwool, Knauf, Isover, Bachl, Styrotrade, Knauf, Rigips, Norgips, Mamut-therm, Dispechem, Teluria, Prefa, Kamena, Diton, Prefa, Brož, Presbeton, Best, Semelrock, KB blok, Murexin, Siga, Selena, Denbraven, Ceresit, Mapei, Hasoft, Bochemit, Rako, Paradysz, Arte, Masonite, Sapeli, Kooperativa a dalších.

Zdarma: výpis stavebního materiálu z projektu

V případě potřeby Vám zdarma zajistíme detailní výpis stavebního materiálu (souhrnnou specifikaci) z Vašeho projektu s naší konkrétní cenovou nabídkou.Stačí, aby jste k nám svůj projekt přinesli, nebo nám poslali v elektronické podobě společně s Vaší poptávkou. Na základě tohoto výpisu materiálu Vám připravíme naši individuální cenovou nabídku potřebného stavebního materiálu a to postupně, dle Vašeho časového harmonogramu jednotlivých stavebních prací.

Zdarma: technická podpora při zakládání stavby

Pokud přijmete naši cenovou nabídku na dodávku zdícího materiálu pro hrubou stavbu, zdarma Vám při zakládání stavby zprostředkujeme technickou konzultaci s technikem-specialistou na zakládání staveb daného výrobce např. Heluz, Porotherm, Keratherm (Weineberger), Ytong, Porfix (Xela), a dalších.Před založením stavby je možné dohodnout také návštěvu a asistenci technika-specialisty daného výrobce přímo na Vaší stavbě .

Zdarma: zapůjčení zakládací soupravy na obvodové zdění

Pokud přijmete naši cenovou nabídku na dodávku zdícího materiálu pro hrubou stavbu, zdarma Vám zapůjčíme zakládací soupravu na obvodové zdění.

Zdarma: odborné školení s možností získání cerifikátu příslušného výrobce (pouze pro stavební firmy)

Pro pracovníky stavebních firem, které jsou našimi stálými smluvními odběrateli zajistíme školení na speciální stavební materiály z naší nabídky, s možností získání autorizačního certifiátu daného výrobce. Tato školení jsou organizována jednorázově (zpravidla v zimním období) a to buď přímo u nás, nebo podle předem daného ročního termínového kalendáře u příslušného výrobce se kterým spolupracujeme. Toto školení provádí technik - specialista výrobce, popřípadě výrobcem přizvaný odborný lektor v oboru stavebnictví. Bližší informace získáte u nás na prodejně.

Zdarma: individuální odborné školení s předvedením aplikace daného výrobku přímo na stavbě (pouze pro stavební firmy)

Pro pracovníky stavebních firem, které jsou našimi stálými smluvními odběrateli zajistíme individuální předváděcí školení na speciální stavební materiály z naší nabídky přímo na stavbě.Toto školení provádí technik - specialista výrobce se kterým spolupracujeme. Součastí této služby může být i předváděcí aplikace s možností dodání vzorkového množství materiálu zdarma. Bližší informace získáte u nás na prodejně.

Dům-Bydlení

Zdarma: světelný projekt

Pokud plánujete instalaci nových svítidel popř světelných zdrojů (nebo jejich výměnu za kvalitnější a úspornější) do bytu, domu, chaty nebo firmy, provozovny, skladů, volných nezastřešených skladových ploch, kanceláří (atd) zdarma Vám zajistíme "světelný projekt" s naší cenovou nabídkou .Technická část projektu vypracovaného technikem - specialistou obsahuje efektivní a ekonomicky výhodné doporučení (specifikaci) svítidel popř světelných zdrojů, dále situační plán a ztvárnění jednotlivých návrhů ve 3 D zobrazení Vašich konkrétních prostorů .Ideální je však předchozí osobní návštěva odborného technika u Vás na základě Vaší obecné poptávky. Je však možné vytvořit také pouze "předběžný světelný projekt" podle Vašeho co nejpřesnějšího popisu situace v poptávce.V případě potřeby si potřebné doplňující informace od Vás sami vyžádáme.Cenová část světelného projektu obsahuje naši cenovou nabídku.

Zdarma: naše cenová nabídka základního elektroinstalačního materiálu

Na základě Vaší poptávky Vám za velmi výhodné ceny nabídneme jakýkoliv základní elektroinstalační materiál, jako jsou kabely CYKY, krabice, vkládací lišty, chráničky, zemnící pásky a další.

Zdarma: odborná pomoc při výběru svítidel, světelných zdrojů

Přímo na naší prodejně Vám ukážeme, předvedeme a nabídneme za velmi výhodné ceny aktuální novinky, jako jsou kvalitní, chytré, výkonné a úsporné LED žárovky, LED pásky, moderní klasická i LED světla do interiéru a exteriéru, LED panely, LED zářivky, LED reflektory do zahrady, LED svítilny, LED lampičky, LED pásky a další zajímavosti a vychytávky od renomovaných firem Fulgur, Emos, Solight, Tipa, Retlux, Kanlux, Panlux a dalších. Dále průmyslová svítidla a světelné zdroje Trevos, Osmont, Osram, Tesla, Modus a další.

Zdarma: odborná pomoc při výběru vypínačů a zásuvek

Přímo na naší prodejně Vám ukážeme, předvedeme a nabídneme za velmi výhodné ceny kvalitní vypínače a zásuvky například od předního českého výrobce ABB z jeho produktové řady např. Classic, Tango, Swing. Levit (novinka), Decent (novinka) v mnoha tvarových a barevných provedeních.Další doplňkový elektromateriál do interiéru i exteriéru na dotaz.

Firma - Dílna

Zdarma: zapůjčení dílenského elektrického nářadí

V případě Vašeho zájmu Vám na min 24 hod zdarma zapůjčíme "na vyzkoušení" námi vybrané elektrické nářadí. Více informací o aktuální nabídce vybraného elektrického nářadí "na vyzkoušení" Vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně.

Zahrada

Zdarma: zapůjčení sekačky na trávu

V případě poruchy u nás zakoupené sekačky na trávu, Vám po dobu její opravy zdarma zapůjčíme náhradní sekačku na trávu.