Akce - slevy

A kde nás ve Svitávce najdete? U letadla ke komínu zahněte!

Akce - slevy

Více informací o všech právě probíhajících slevách získáte na naší prodejně tel 605 248 500, 605 248 502, 516 471 095 nebo kliknutím na menu "Poptávka".

Pokud máte zájem o automatické zasílání informací o všech našich akcích, zaregistrujte se v menu "Novinky" nebo v menu "Zákaznická karta".

Na této stránce najdete ty největší a nejzajímavější právě probíhající akce a slevy na stavební materiál a náš doplňkový sortiment, který jsme pro naše zákazníky připravili my, nebo výrobci a naši dodavatelé pro naše zákazníky v regionu okres Blansko, Svitávka, Boskovice, Letovice, Prostějov, Svitavy, Brno venkov a okolí. Informace o tom, že naše stavebniny FLAMEX-Stavebniny2000 spol.sr.o. právě nabízejí akce a slevy na stavební materiál Vám může ušetřit hodně pěněz i času. Více informací o právě probíhajících těchto a všech dalších slevách získáte na naší prodejně , nebo kliknutím na menu poptávka.

Aktuální akce probíhají u tohoto sortimentu:

AKCE - ZAJÍMAVÉ SLEVY na veškerý stavební materiál od suterénu po střechu KDYKOLIV! Víme jak ušetříte. Pošlete nám Vaši poptávku.

AKCE - PODZIMNÍ PRODEJNÍ AKCE SCHIEDEL + POROTHERM + TONDACH

V pondělí 24. 8. 2020 odstartovala podzimní část úspěšné prodejní akce s označením STAVTE VÝHODNĚ, chytře, rychle a kvalitně.

Do 18. 10. 2020 se můžete zaregistrovat na stránkách www.stavtevyhodne.cz a získaný registrační kód nám zašlete společně s Vaší poptávkou! Takto od nás získáte stavební materiál za jedinečných podmínek.

SOUTĚŽ - POZOR! V období 07-10/2020 máte SKVĚLOU PŘÍLEŽITOST! Realizovali jste své sny s výrobky DITON? Pak máte skvělou šanci získat báječnou odměnu! A skutečně je o co hrát! Nafoťte svou realizaci a pošlete nám tuto FOTOGRAFII. Budete-li mít štěstí a ostatním se bude Vaše řešení líbit, odměna Vás nemine! Více informací naleznete v přiloženém Newsletteru a zde: https://www.diton-soutez.cz.

AKCE - ELEKTRICKÉ DVOURYCHLOSTNÍ MÍCHADLO EXTOL 1600 W za super cenu 2.699,- Kč vč. DPH (pouze do vyprodání zásob).

AKCE - celoroční VÝPRODEJ přebytků stavebního materiálu za symbolickou cenu již od 10,- Kč/kus. Jedná se o keramické zdící bloky, příčkovky, betonové dlažby a další. Více informací na naší prodejně.

Akce na plynové grily FIELDMANN (pouze do vyprodání zásob).

Akce na elektrické grily ZETTA (pouze do vyprodání zásob).

Akce na elektrické centrály (generátory) FIELDMANN.

Akce na profi tlakové myčky (wapky) KRANZLE.

Naše speciální nabídka

Zákaznická karta Flamex